Czytaj dalej aby uzyskać porady dotyczące zakupu domu które powinieneś wiedzieć

Czytaj Dalej, Aby Uzyskać Porady Dotyczące Zakupu Domu, Które Powinieneś Wiedzieć

Zakup nieruchomości może powodować wiele stresu. Ale, z odpowiednimi informacjami, twoje doświadczenia będą znacznie mniej stresujące.

Oceniając wartość kawałka nieruchomości mieszkalnej, powinieneś być ostrożny w pobliskich komercyjnych lub przemysłowych właściwościach. Należy pamiętać, że chociaż takie właściwości mogą być nieobraźliwe (lub nawet wolne) w momencie patrzą na pobliskim domu, przyszłość nie posiada żadnych gwarancji. Należy czynnikiem możliwości, że niepożądany, nieprzyjemny lub nawet niebezpieczny biznes może poruszać się w późniejszym terminie.

Udaj się do jak największej liczby otwartych domów, aby zebrać jak najwięcej informacji o nich, jak to możliwe. Informacje te mogą okazać się bezcenne, gdy przejdziesz do następnego domu. Możesz użyć informacji o cenach i funkcji w różnych domach, aby porównać je, aby znaleźć ten, który będzie najlepszą ofertą dla Ciebie.

Dokładnie sprawdź swój obszar wokół potencjalnego domu, jeśli masz zamiar kupić nieruchomości. Ważne jest, aby wiedzieć, jaki jest wskaźnik przestępczości, i dobrze jest wiedzieć, czy w okolicy są przestępcy seksualni, ponieważ może to znacznie obniżyć cenę, jaką płacisz za dom.

Reklamowana cena domu jest tylko punktem wyjścia. Pamiętaj, że nie jest ustawiony w kamieniu i ma tylko dać wyobrażenie o tym, ile sprzedawca chce się z niego wydostać. Negocjuj, aż znajdziesz cenę, z którą oboje czujesz się komfortowo.

Jeśli rozważasz zakup domu w pobliżu szkoły, weź pod uwagę hałas i ruch. W ciągu dnia, można usłyszeć dzwonki alarmowe oprócz aktywności placu zabaw. Czy w nocy będą imprezy sportowe? Będziesz poddawany nie tylko rykowi tłumu, ale także bardzo jasnym oświetleniom. Z drugiej strony, twoje dzieci będą mogły chodzić do szkoły podczas ich oglądania!

Jeśli chcesz zrobić dobrą inwestycję z nieruchomości, należy rozważyć wykonanie pewnych prac naprawczych i przebudowy. Otrzymasz natychmiastowy zwrot z niego, gdy zobaczysz wartość nieruchomości. Czasami wzrośnie więcej niż pieniądze, które wkładasz.

Jeśli chcesz szybko kupić dom, pamiętaj, że ważne jest, aby być elastycznym. Łatwiej będzie znaleźć dom, jeśli nie szukasz domu, który spełnia długą listę wymagań. Zawęź swoje kryteria tylko do rzeczy, które są absolutnie niezbędne, aby mieć w nowym domu. Uszeregowanie kryteriów według ważności, aby pomóc Ci skupić się na tym, co jest ważne podczas wyszukiwania.

Dowiedzieć się, ile możesz sobie pozwolić za pomocą kalkulatora online. Jest szybki i łatwy. To daje realistyczny pomysł na ceny domu, które można sobie pozwolić, dzięki czemu można szukać odpowiednich kredytów hipotecznych. Czasami kupujący ma zbyt optymistyczny pogląd na rodzaj domu, który może kupić.

Jeśli masz zamiar kupić dom, uzyskaj kopię raportu kredytowego. Musisz przejrzeć raport, aby upewnić się, że nie ma na nim nic, co mogłoby kolidować z zatwierdzeniem kredytu. Błędy w raportach kredytowych są dość powszechne i najlepiej je wcześnie zabrać.

Zawsze polegaj na własnych ekspertach na rynku nieruchomości. Wielu sprzedawców - lub kupujących - zaoferuje, aby umożliwić Ci zatrudniać tych samych agentów i rzeczoznawców, których używają. Musicie pamiętać, że obiektywizm jest w takich sytuacjach niemożliwy; jedynym sposobem, aby zapobiec stronniczości jest zlecenie zestawu specjalistów.

Najlepszym sposobem, aby znaleźć agenta nieruchomości, aby pomóc Ci kupić dom jest poprosić znajomych lub kolegów o zalecenia. Chcesz agenta, który ma zadowolonych klientów. Jeśli twoi znajomi są zadowoleni z usług agenta, jest to dobry wskaźnik, że będzie on świadczyć dobre usługi dla Ciebie, jak również.

Weź tylko pod uwagę domy, które są w dobrych okręgach szkolnych. Jeśli masz dzieci, ważne jest, aby uzyskać najlepszą możliwą edukację. Jeśli tego nie zrobisz, bliskość domu do dobrych okręgów szkolnych wpłynie na jego wartość odsprzedaży. Wykonaj swoje badania i nawet nie trać czasu patrząc na domu, jeśli nie spadnie w obszarze docelowym.

Nie patrz tylko na rysunek planu piętra w wypożyczalni. Poproś przedstawiciela, aby pokazał ci mieszkanie, które zamierzasz wynająć lub jeśli nie jest jeszcze wolne, zobacz ich model, który ma ten sam plan piętra. O wiele łatwiej jest wyobrazić sobie i swoim dobytkom w rzeczywistym mieszkaniu i może pomóc ci zdecydować, czy jest to właściwe miejsce dla Ciebie.

Jeśli inspektor przechodzi przez nowy dom i stwierdzi, że wiele napraw jest potrzebnych, poproś o naprawę od poprzedniego właściciela. Oznacza to, że muszą dać ci część lub całość pieniędzy na naprawy lub jeśli za nie zapłacisz, muszą ci zwrócić.

Staraj się nie przeanalizować. Będziesz chciał być ostrożny przy zakupie domu. Po prostu nie bądź zbyt ostrożny. Jeśli spędzasz zbyt dużo czasu ważąc plusy i minusy, możesz przegapić kilka naprawdę świetnych ofert. Może skończyć się koniecznością zadowalania się czymś, co jest znacznie mniej pożądane.

Kiedy ubiegasz się o dom, pożyczki musi być absolutnie zgodne z prawdą z potencjalnych kredytodawców. Informacje finansowe, które im przekazujesz, mają o wiele więcej wspólnego z strukturą płatności niż z ustalaniem stopy procentowej. Fałszowanie informacji jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby ci nieprzystępny harmonogram płatności niż zaoszczędzić pieniądze na odsetki.

Jeśli korzystasz z powyższych informacji, możesz ułatwić płynniejszy, bardziej znośny proces zakupu. Znajomość rodzajów rzeczy, które pojawią się i przygotowanie się do nich, to połowa twojej bitwy.

About Czytaj dalej aby uzyskać porady dotyczące zakupu domu które powinieneś wiedzieć

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly